Barglob

723695

BARGLOB, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, invändig inredning för flaskor och glas, diameter 81, höjd ca 102 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Barglob

Budhistorik (36 bud)
5533999
3 800
5531498
3 600
5531484
3 400
5530998
3 200
5530799

Slutpris SEK:
3 800
373 EUR, 414 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.