Skrivbordsstol jugend

723625

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, jugend, ek, Carlsson & Reicke, Möbleringsfabrik, stoppad sits, märkt med plakett, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage. Ny klädsel på sits

Möbler, Stolar

Rum 4

Skrivbordsstol jugend

Budhistorik (34 bud)
5534895
3 800
5534891
3 600
5534885
3 400
5534877
3 200
5533903

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.