Francois Gillet fotografi

723113

FRANCOIS GILLET (född, 1949); "Sitting nude on a chair", signerad a tergo samt daterad 2007, c-print, silikonmonterad på optiwhite-glas, mått ca 93x125 cm

Obetydligt slitage

Fotografi, Konst, Nutida

Rum 2

Francois Gillet fotografi

Budhistorik (6 bud)
5526870
4 200
5521392
5516166
5515935
5515038

Slutpris SEK:
4 200
412 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.