Aarne Karimo oljemålning

723104

AARNE KARIMO (1886-1952) Nybygge, signerad, olja på duk, 138x210 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Aarne Karimo oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5522379
600
5520476
520
5519602
200

Slutpris EUR:
600
5 837 SEK, 683 USD
Utropspris EUR: