Jan Håfström färgetsning

722975

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "The Man Who Never Was (blue)", etsning, 2016, signerad, 28/50, bladmått ca 68x39,5 cm, oramad blad

Rum 9, Vagga 2

Jan Håfström färgetsning

Budhistorik (17 bud)
5521744
1 600
5518349
5512509
1 400
5518348
1 400
5512509
1 300

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.