Jan Håfström färgetsning

722973

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "The Man Who Never Was (red)", etsning i färg, signerad Jan Håfströ, daterad 2016, 28/50, bladmått ca 68x39,5 cm, oramat blad

Rum 9, Vagga 2

Jan Håfström färgetsning

Budhistorik (28 bud)
5526994
3 400
5526991
3 200
5526569
5526989
2 800
5526569

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.