Andreas Wargenbrant skulptur

722958

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "I'm all yours" Unicorn, handklovar, brickmärkt och numrerad 10/50, förgylld brons, höjd 46 cm

Konst, Skulpturer

Rum 7

Andreas Wargenbrant skulptur

Budhistorik (38 bud)
5524796
6 200
5527245
6 000
5524796
5 400
5527243
5 200
5524796
4 400

Slutpris SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.