Erik Osslund

722717

ERIK OSSLUND (född 1913): Fjällandskap, signerad Erik Osslund, olja på duk, 81x116

Fack 6

Erik Osslund

Budhistorik (43 bud)
5526559
5 400
5526556
5 200
5526558
5 000
5526556
4 800
5526547
4 600

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.