Ivar Morsing

722695

IVAR MORSING (1919-2009): Komposition, signerad I. Morsing samt daterad 63, olja på pannå, ca 41x41 cm

Fack 23

Ivar Morsing

Budhistorik (19 bud)
5525993
1 300
5522254
5515913
5515719
5515362
950

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.