Soffbord 2 st

722668

SOFFBORD, 2 st, 1960/70-tal, palisander, skivor i glas, möjligen Illum Wikkelsö, höjd 47 resp 50, diameter 105, 87x104 cm

Smärre nagg, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Citesintyg finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Soffbord 2 st

Budhistorik (44 bud)
5526285
5 200
5526283
5 000
5526284
5 000
5526283
4 800
5526279
4 600

Slutpris SEK:
5 200
510 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.