Carl Kylberg litografi

722654

CARL KYLBERG (1878-1952): Landskap, signerad, blandteknik på papper, ca 14x23 cm

Utställd: Malmö Konsthall 1977/78

Fack 38

Carl Kylberg litografi

Budhistorik (20 bud)
5521325
5527093
3 800
5521325
3 600
5521138
3 400
5520958
3 200

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.