Topi Ruotsalainen oljemålning

722644

TOPI RUOTSALAINEN (född 1979): "Monumentti", signerad och daterad a tergo 2013, olja på duk, 172x140 cm

Konst, Nutida, Nutida

Topi Ruotsalainen oljemålning

Budhistorik (26 bud)
5526504
18 000
5526502
17 500
5526500
17 000
5526499
16 500
5526497
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 767 EUR, 1 962 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.