Kimmo Kaivanto serigrafi

722639

KIMMO KAIVANTO (1932-2012) "Dagens duk", signerad samt daterad -79, serigrafi, 110/200, 21,5x28 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Kimmo Kaivanto serigrafi

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5510162
2020-01-10 08:15:16
30

2020-01-15 kl 14:50
Slutpris EUR:
30
306 SEK, 33 USD
Utropspris EUR:
200