Carl Larsson

722573

CARL LARSSON, efter (1853-1919): "Den glada festen", signerad i plåten, litografi, Tr. Gen Stab Lit Anst, ca 35,5x28 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert nr 5

Gulnad

Fack 47

Carl Larsson

Budhistorik (2 bud)

5523259
5521443

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.