Duxfåtöljer Kenneth Bergenblad

722563

FÅTÖLJER ett par, Dux, modell "Kavaljer" av Kenneth Bergenblad, 1970-tal, stomme i svärtat trä med brunröda plyschdynor, sitthöjd ca 40 cm.

Smärre stötskador

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 21

Budhistorik (9 bud)
5523180
2 600
5523179
2 400
5522440
5522661
5522440

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.