Byrå Queen Anne-stil

722561

BYRÅ, 1700-tal, Queen Anne-stil, 2-lådig, bukig front, träskuren dekor, dekor av intarsia, beslag i brons, höjd ca 87, 73x43 cm, nyckel medföljer

Slitage, mindre skador/bortfall, mindre fanerbortfall, renoverad, kompletterad, senare beslag, senare nycklar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå Queen Anne-stil

Budhistorik (23 bud)
5520843
5522368
5520843
3 800
5521265
3 600
5520843
3 400

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.