Golvlampa mässing

722543

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, höjd ca 160 cm

Smärre slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Golvlampa mässing

Budhistorik (17 bud)
5523234
5522735
5523228
5522735
950
5522745
900

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.