Anne Nilsson skål Orrefors

722539

ANNE NILSSON (född 1953), "Celeste", skål, glas, Orrefors, 1990-tal, dekor av ränder i guld, signerad AN. KZ, höjd ca 20, diameter 33,5 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Rum 7, Hylla 2

Anne Nilsson skål Orrefors

Budhistorik (5 bud)
5513779
900
5513777
550
5511865
5510639
5510010

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.