Kuverttallrikar Stelton

722519

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, Stelton, 1900-talets slut, mässing, diam ca 28 cm

Smärre slitage

Diverse

Kuverttallrikar Stelton

Budhistorik (22 bud)
5522940
1 900
5521343
1 800
5520602
1 700
5516333
1 600
5520601
1 600

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.