Butiksvitrin

722490

BUTIKSVITRIN, 1900-talets mitt, märkt Mölnlycke, björkfanér, höjd ca 27 samt 52x42

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Butiksvitrin

Budhistorik (16 bud)
5523291
2 800
5523288
2 600
5523287
2 400
5523285
5523280

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.