Vaxskulpturer 1800-tal

722473

SKULPTURER, 2 st, 1800-talets andra hälft, gjuten patinerad vax, förmodligen Spanien, höjd ca 27 cm

Mannen med sprickor vid fötterna

Diverse, Konst, Skulpturer

Monter 1

Vaxskulpturer 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
5523193
1 400
5523189
1 300
5523181
5523187
5523181

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.