Richard Ryan

722455

RICHARD RYAN (född 1974): Mapp "Mi sono perso a Roma", med 4 serigrafier: "Colosseum Car Crash", "La Madonna di Pantheon", "Le Vergine", "Bright Star", signerade Ryan, numrerade 18/350, silkscreen, bladmått ca 48 x 62 cm

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 1

Richard Ryan

Budhistorik (11 bud)
5523327
5523323
1 400
5523321
1 300
5523320
5523319

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.