Ottomar Hörl surikat

722430

OTTOMAR HÖRL(född 1950): "Suricate", skulptur i form av en surikat, orangefärgad plast, signerad Hörl i gjutningen, höjd ca 48 cm

Obetydligt slitage

Konst, Skulpturer

Hylla 3

Ottomar Hörl surikat

Budhistorik (22 bud)
5522598
1 800
5520323
1 700
5522597
1 600
5520323
5522595
1 400

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.