Ottomar Hörl skulptur

722365

OTTOMAR HÖRL(född 1950): "Sponti" skulptur i form av fingerpekande gnom, signerad Hörl vid fotparti, graverad signatur, orangefärgad plast, höjd ca 36 cm

Minimalt slitage

Konst, Skulpturer

Ottomar Hörl skulptur

Budhistorik (22 bud)
5523163
5523169
5523163
5521342
1 900
5513404
1 800

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.