Antoni Tapies

722285

ANTONI TAPIES (1923-2012): Sax, signerad och numrerad Tapies, 3675, carborundum, bladmått 53x37 cm

Rum 12

Antoni Tapies

Budhistorik (15 bud)
5510206
3 200
5515765
5510206
2 800
5509831
2 600
5510204
2 600

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.