Sminkbord

722273

SMINKBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, spegel, 3 lådor i sarg samt 2 låsbara skåp, lackerad offwhite, lös glasskiva, höjd ca 103 samt 71, ca 94x42 cm

Bruksslitage, enstaka repa under skivan, smärre smuts

Ändringar/tillägg
2 nycklar finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Sminkbord

Budhistorik (8 bud)
5523131
5523114
750
5523113
700
5523112
650
5523111
600

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.