Henri Matisse färglitografi

722271

HENRI MATISSE, efter, "Décoration Masques ", ur Verve nr 35-36 1958, färglitografi, monogramsignerad HM och daterade 53 i trycket, bladmått ca 35,5x97 cm

Sedvanliga vikveck

Rum 9, Vagga 1

Henri Matisse färglitografi

Budhistorik (18 bud)
5519084
1 300
5520920
5519084
5520916
5519084
950

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.