Trampbil

722229

TRAMPBIL, märkt Instep, 1960-tal, rosalackerad plåt, tramppedaler i plast, ratt i förkromat metall, mått ca 120x40

Bruksslitage

Leksaker

Rum 2

Trampbil

Budhistorik (25 bud)
5523103
2 600
5521514
2 400
5515302
5514801
5515301

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.