Kopparstick

722211

KOPPARSTICK, 2 st, 17/1800-tal, etsning efter Guido Reni, gravyr av F. Gregori, ca 35x42 respektive 36x49 cm

Fuktfläckar

Tavelvagn 3

Kopparstick

Budhistorik (5 bud)
5520596
500
5520468
450
5519761
5509343
5508434

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.