Birger Lindberg

722203

BIRGER LINDBERG (1901-1991): Abstrakt polykrom komposition, signerad och daterad 49, olja på pannå, ca 46x55 cm

Tavelvagn 3

Birger Lindberg

Budhistorik (4 bud)

5521396
450
5515286
5513331
5512548

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.