Almir da Silva Mavignier färgseriegrafi

722191

ALMIR DA SILVA MAVIGNIER (Född 1925): Färgserigrafi, "Composition cinétique", signerad och numrerad 18/25, bladmått c:a 174x88 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 4

Budhistorik (8 bud)
5521341
5 600
5521334
5 200
5521332
5 000
5521329
5519504
650

Slutpris SEK:
5 600
576 EUR, 656 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.