Kandelabrar 1 par brännförgylld brons empire

722163

KANDELABRAR, 1 par, brännförgylld brons, empire, 1800-talets första hälft, för fyra ljus vardera, höjd 55 cm

En arm med tidigare lagning

Belysning, Bordslampor, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (8 bud)
5526331
7 200
5526323
5 400
5524453
5 200
5515882
5 000
5512652
1 400

Slutpris SEK:
7 200
707 EUR, 785 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.