Joseph Magnus Stäck oljemålning

722157

JOSEPH MAGNUS STÄCK (1812-1868): Vinterlandskap med vedplockare på isen, olja på duk, ca 66x92 cm

Två mindre dukskador

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (15 bud)
5520769
7 000
5520768
6 200
5518325
6 000
5515194
5 000
5514272

Slutpris SEK:
7 000
720 EUR, 820 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.