Ivar Morsing oljemålning

722111

MORSING, Ivar (1919-2009): "Trädgårdsarbetare Altea", signerad och daterad I Morsing 59, olja på pannå, 30x49 cm

Rum 15

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5520941
700
5519118
650
5515899
600
5519117
550
5515899
500

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.