Serveringsvagn svart

722093

SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, stomme i stålrör, två brickor varav övre är avtagbart, svartlackerad, på trissor, höjd ca 76, 86x40 cm

Bruksslitage, senare bemålning, färgbortfall, smärre repor samt avslag

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Serveringsvagn svart

Budhistorik (4 bud)

5522535
450
5516214
5515780
5512527

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.