Wilhelm Kåge Argenta vas

722086

WILHELM KÅGE, vas, Gustavsberg, Argenta, 1950-tal, målad dekor i silver av kvinna näbbgädor, stämplad Gustavsberg Argenta Made in Sweden,höjd 15 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Wilhelm Kåge Argenta vas

Budhistorik (27 bud)
5524548
1 900
5524543
1 800
5524544
1 800
5524543
1 700
5524522
1 600

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.