Herrfickur

722085

AU LINGOT D´OR, Chaux de Fonds, fickur, vitmetall, 1900-talets början, manuellt uppdrag, ankargång, blånerade visare, diameter 69,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, saknar glas, slitage

Klockor/Ur

Herrfickur

Budhistorik (11 bud)
5519097
850
5516180
5519096
5516180
750
5510180
700

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.