Skänk teak

722082

SKÄNK, 1960-tal, teak, front med luckor. utdragsskiva, höjd ca 105, 152 x 45 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skänk teak

Budhistorik (20 bud)
5523315
2 600
5523258
2 400
5522739
5522995
5522739

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.