Taklampa i pressglas

722078

TAKLAMPA, 1960-tal, stomme i metall samt skrämar i pressglas, höjd exklusive kedja ca 30, diamater ca 27 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa i pressglas

Budhistorik (1 bud)

5518776
2020-01-13 21:27:42

2020-01-15 kl 14:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.