International Watch Co herrarmbandsur

722064

IWC, armbandsur, 18 k guld, ca 1943, manuell, plexiglas, boettnr. 717668, integrerad länk i 18 k (ej original), diameter 25,6 mm, vikt ca 57,3 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garnterar ej funktionen, bakboett med smärre bucklor, länk med skador, ej originalkrona

Klockor/Ur, Herrklockor, Guld/Smycken

Budhistorik (6 bud)
5512963
14 000
5515995
13 500
5512963
12 500
5509902
12 000
5509237
7 200

Slutpris SEK:
14 000
1 439 EUR, 1 639 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.