Figurin Rosenthal

722062

FIGURIN, i form av valp, Rosenthal, numrerad 1109, höjd ca 10,5, längd ca 19 cm

Smuts, mikronagg på framtass

Keramik/Porslin

Figurin Rosenthal

Budhistorik (6 bud)
5523395
550
5512137
500
5512137
450
5521132
5512137

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.