Gruen damarmbandsur i 18 k guld

722051

GRUEN, damur, 18 k guld, 1950/60-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 5184, cal 215R, läderarmband med spänne i gulmetall (ej original), diameter 21,5 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (9 bud)
5510175
5509896
5508487
950
5509895
900
5508487
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.