Vinställ

722041

VINSTÄLL, 1900-talets slut, betsat trä, beslag i mässing, med tre lådor, höjd ca 180, 76x46 cm

Ytskador, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 17

Vinställ

Budhistorik (24 bud)
5521386
1 900
5521097
1 800
5518011
1 700
5521096
1 700
5518011
1 600

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.