Karmstolar

722022

KARMSTOLAR, 6 st., 1900-talets första hälft, bemålade, klädd i vit textil, sitthöjd ca 43 cm

Något ostadiga visa behova om limning, slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Karmstolar

Budhistorik (1 bud)

5521367
2020-01-14 19:52:28

2020-01-14 kl 20:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.