Golvlampa

721952

GOLVLAMPA, 1950-tal, 1 ljuspunkt, stomme i mässing, träklädd del, textil skärm, höjd ca 153 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

Belysning, Golvlampor

Golvlampa

Budhistorik (7 bud)
5523177
550
5523165
500
5523176
500
5523165
450
5523175

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.