Läkarskåp 1900-talets första hälft

721917

LÄKARSKÅP, 1900-talets första hälft, bemålad plåt, med hylld, skyltmärkt Made in Japan, total höjd 120, höjd till skivan 85, 70x45 cm

Skvia med bucklor, skador, färgbortfall

Möbler, Skåp, byråer

Rum 14

Budhistorik (1 bud)

5511755
2020-01-10 20:50:43

2020-01-14 kl 17:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.