Spegel Karl johan

721846

SPEGEL, 1800-tal, Karl johan, förgylld, överstycke med dekor av korslagda ymnighetshorn, ca 147x69 cm

Senare krön och bakstycke, renoverad, övderstycke med spricka

Speglar

Rum 4

Spegel Karl johan

Budhistorik (22 bud)
5520936
1 600
5519362
5520935
5519362
1 400
5520934
1 300

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.