Bordspendyl 1900-tal

721842

BORDSPENDYL, 1900-talets mitt, rokokostil, förgylld, höjd 63, bredd 41 cm, pendel samt nyckel finns

Bakstycke saknas, färgbortfall

Klockor/Ur

Kundcenter

Bordspendyl 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
5515507
550
5508293
500
5514505
450
5508293
5514494

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.