Martin Lindström Stockholm

721756

MARTIN LINDSTRÖM (1894-1975): Stockholms Stadshus, signerad och daterad M.Lindström 1933, pastell, ca 34x47 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 26

Martin Lindström Stockholm

Budhistorik

2020-01-14 kl 16:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.