Ivar Morsing

721753

IVAR MORSING (1919-2009): "I arbetarboden", signerad I. Morsing, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 33x34 cm

Fack 2

Ivar Morsing

Budhistorik (28 bud)
5520674
2 800
5520675
2 600
5520674
2 400
5520672
5520668

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.